KGM32RR72A683JU | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | KGM32RR72A683JU |
Opis | CAP CER 0.068UF 100V X7R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.068 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,041" (1,05mm) |