KGM32RR71H683JU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 965
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
Knowles Syfer
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
0.068 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32RR71H683JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR71H683JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR71H683JU
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)