KGM31BR72A682KM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 716
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
YAGEO
6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BR72A682KM
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BR72A682KMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BR72A682KM
Opis
CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BR72A682KM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)