KGM31BR72A682KT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 716
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
YAGEO
6800 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BR72A682KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BR72A682KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BR72A682KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BR72A682KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BR72A682KT
Opis
CAP CER 6800PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BR72A682KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)