KGM31BCG2H470KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 163
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 12 869
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 745
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
YAGEO
Johanson Dielectrics Inc.
Knowles Syfer
47 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2H470KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2H470KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2H470KT
Opis
CAP CER 47PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2H470KT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)