C1206C470KCGACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 254
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 632
Arkusz danych
W magazynie: 1 073
W magazynie: 951
Similar
W magazynie: 275
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
Johanson Dielectrics Inc.
47 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C470KCGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C470KCGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C470KCGACTU
Opis
CAP CER 47PF 500V NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C470KCGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)