KGM31BCG2H390KT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 937
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KEMET
W magazynie: 95
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
39 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2H390KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2H390KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2H390KT
Opis
CAP CER 39PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2H390KT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)