KGM31BCG2H330JT nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 2 176
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Johanson Dielectrics Inc.
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
W magazynie: 901
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
33 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2H330JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2H330JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31BCG2H330JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31BCG2H330JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2H330JT
Opis
CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2H330JT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)