C1206C330JCGACTU
Numer produktu DigiKey
399-15106-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15106-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15106-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C330JCGACTU
Opis
CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C330JCGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)