KGM31BCG2A121GT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 645
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
120 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2A121GT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2A121GTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2A121GT
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2A121GT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)