KGM31BCG2A121GM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
120 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG2A121GM
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG2A121GMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG2A121GM
Opis
CAP CER 120PF 100V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG2A121GM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)