KGM31BCG1H121FT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 645
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 652
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
120 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM31BCG1H121FT
Numer produktu DigiKey
478-KGM31BCG1H121FTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM31BCG1H121FT
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM31BCG1H121FT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)