CC1206FRNPO9BN121
Numer produktu DigiKey
13-CC1206FRNPO9BN121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC1206FRNPO9BN121CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC1206FRNPO9BN121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206FRNPO9BN121
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G/NPO 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC1206FRNPO9BN121 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)