KGM21BCG2D121KT
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG2D121KTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21BCG2D121KTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21BCG2D121KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG2D121KT
Opis
CAP CER 120PF 200V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM21BCG2D121KT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)