CC0805JRNPOYBN121
Numer produktu DigiKey
13-CC0805JRNPOYBN121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0805JRNPOYBN121CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0805JRNPOYBN121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRNPOYBN121
Opis
CAP CER 120PF 250V C0G/NPO 0805
Szczegółowy opis
120 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JRNPOYBN121 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)