KGM21BCG1E0R5CM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 8 469
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
0.5 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21BCG1E0R5CM
Numer produktu DigiKey
478-KGM21BCG1E0R5CMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21BCG1E0R5CM
Opis
CAP CER 0.5PF 25V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM21BCG1E0R5CM Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,037" (0,94mm)