CL21C0R5CBANNNC jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 672
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 5 867
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
0.5 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21C0R5CBANNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2560-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21C0R5CBANNNC
Opis
CAP CER 0.5PF 50V C0G/NP0 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21C0R5CBANNNC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)