KGM21AR73A102KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 9 867
Arkusz danych
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM21AR73A102KL
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR73A102KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR73A102KL
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM21AR73A102KL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,049" (2,10mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)