KGM21AR73A102KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR73A102KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21AR73A102KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21AR73A102KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR73A102KU
Opis
CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21AR73A102KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,083" x 0,049" (2,10mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)