KGM15AR72A472MT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR72A472MTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR72A472MTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR72A472MTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR72A472MT
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM15AR72A472MT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)