KGM05ACG1H560FN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 51 018
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 5 966
Arkusz danych
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
56 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1H560FN
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1H560FNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1H560FN
Opis
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H560FN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)