C0402C560F5GAC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 9 803
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla C0402C560F5GAC jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C560F5GAC
Numer produktu DigiKey
399-C0402C560F5GAC-ND
Producent
Numer produktu producenta
C0402C560F5GAC
Opis
56.0PF 50.0V
Szczegółowy opis
56 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)