KGM05ACG1H100FH nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Bezpośrednie
Vishay Vitramon
Walsin Technology Corporation
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
10 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1H100FH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1H100FHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM05ACG1H100FHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM05ACG1H100FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1H100FH
Opis
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H100FH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)