04025U100F4T2A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 04025U100F4T2A |
Opis | CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 04025U100F4T2A Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Bardzo niski poziom ESR |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Tolerancja ±1% | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |