KGM05ACG1E101KN jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 284 940
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Ilustracja dla KGM05ACG1E101KN jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1E101KN
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1E101KNTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1E101KN
Opis
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1E101KN Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)