C0402C101K3GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0402C101K3GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0402C101K3GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0402C101K3GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0402C101K3GACAUTO
Opis
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0402C101K3GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)