KGM05ACG1C680GH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 18 791
Arkusz danych
KEMET
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
Murata Electronics
68 pF ±2% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM05ACG1C680GH
Numer produktu DigiKey
478-KGM05ACG1C680GHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM05ACG1C680GH
Opis
CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1C680GH Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)