C0402C680F4GACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 932
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 11 325
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
TDK
Murata Electronics
KYOCERA AVX
68 pF ±1% 16V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C680F4GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C680F4GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C680F4GACTU
Opis
CAP CER 68PF 16V C0G/NP0 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C680F4GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)