KGM03ACG1H1R5CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 50 608
Arkusz danych
Udoskonalony
Murata Electronics
W magazynie: 488 752
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
KEMET
TDK
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
1.5 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM03ACG1H1R5CH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03ACG1H1R5CHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
KGM03ACG1H1R5CH
Opis
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM03ACG1H1R5CH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)