GMC02CG1R5C50NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC02CG1R5C50NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC02CG1R5C50NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC02CG1R5C50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC02CG1R5C50NT
Opis
CAP0201 COG 1.5PF .25PF 50V
Szczegółowy opis
1.5 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)