KGM03ACG1E2R7CH jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 77 965
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Taiyo Yuden
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
TDK
KEMET
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
2.7 pF ±0,25pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM03ACG1E2R7CH
Numer produktu DigiKey
478-KGM03ACG1E2R7CHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM03ACG1E2R7CHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM03ACG1E2R7CHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM03ACG1E2R7CH
Opis
CAP CER 2.7PF 25V C0G/NP0 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM03ACG1E2R7CH Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)