UMK063CG2R7CT-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 986 552
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
Udoskonalony
2.7 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.