KC2016Z80.0000C1KX00
Numer produktu DigiKey
478-KC2016Z80.0000C1KX00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2016Z80.0000C1KX00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2016Z80.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2016Z80.0000C1KX00
Opis
CLOCK OSCILLATOR,2.0X1.6X0.8MM S
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
80 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KC2016Z80.0000C1KX00 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
14,5mA
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)