KC2016Z40.0000C1KX00
Numer produktu DigiKey
478-KC2016Z40.0000C1KX00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2016Z40.0000C1KX00CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2016Z40.0000C1KX00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2016Z40.0000C1KX00
Opis
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)