KC2016Z14.7456C15XXK
Numer produktu DigiKey
478-KC2016Z14.7456C15XXKTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KC2016Z14.7456C15XXKCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KC2016Z14.7456C15XXKDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KC2016Z14.7456C15XXK
Szczegółowy opis
14.7456 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KC2016Z14.7456C15XXK Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd - zasilania (maks.)
6,5mA
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)