DT3215DB32768H5HPWAA
Numer produktu DigiKey
478-DT3215DB32768H5HPWAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-DT3215DB32768H5HPWAACT-ND - Taśma cięta (CT)
478-DT3215DB32768H5HPWAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DT3215DB32768H5HPWAA
Opis
3.2MM X 1.5MM TUNING FORK 32.768
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (3,2x1,5)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,85mm)
Pojemność obciążenia
12,5pF