DT2012SB32768C0HPWAA
Numer produktu DigiKey
478-DT2012SB32768C0HPWAATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-DT2012SB32768C0HPWAACT-ND - Taśma cięta (CT)
478-DT2012SB32768C0HPWAADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DT2012SB32768C0HPWAA
Opis
2.0MM X 1.2MM TUNING FORK 32.768
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 7pF 80 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 kOhms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (2x1,2)
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Pojemność obciążenia
7pF