CX3225SB18432P0FPQCC
Numer produktu DigiKey
478-CX3225SB18432P0FPQCCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CX3225SB18432P0FPQCCCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CX3225SB18432P0FPQCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX3225SB18432P0FPQCC
Opis
3.2MM X 2.5MM CRYSTAL 18.432MHZ
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18.432 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
18.432 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)