CX3225CA25000D0HSSCC
Numer produktu DigiKey
478-CX3225CA25000D0HSSCCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CX3225CA25000D0HSSCCCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CX3225CA25000D0HSSCCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX3225CA25000D0HSSCC
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±20ppm Kryształy 8pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CX3225CA25000D0HSSCC Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
8pF