CX2016SA32000D0WRQG1
Numer produktu DigiKey
478-CX2016SA32000D0WRQG1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CX2016SA32000D0WRQG1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CX2016SA32000D0WRQG1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX2016SA32000D0WRQG1
Opis
2.0MM X 1.6MM CRYSTAL, 32MHZ, 8P
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±30ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CX2016SA32000D0WRQG1 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Pojemność obciążenia
8pF