CM316X5R106M16AT
Numer produktu DigiKey
478-CM316X5R106M16ATTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CM316X5R106M16ATCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CM316X5R106M16ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM316X5R106M16AT
Opis
CAP CER 10UF 16V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM316X5R106M16AT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,069" (1,75mm)