CKR22BX103KS-LL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne BX 2-DIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR22BX103KS-LL
Numer produktu DigiKey
CKR22BX103KS-LL-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR22BX103KS-LL
Opis
CAP CER 10000PF 100V BX 2-DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKR22BX103KS-LL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2-DIP
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,092" (6,60mm x 2,34mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,175" (4,45mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,325" (8,25mm)