CKR23BX103KS-LL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
10000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX 2-DIP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR23BX103KS-LL
Numer produktu DigiKey
CKR23BX103KS-LL-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR23BX103KS-LL
Opis
CAP CER 10000PF 200V BX 2-DIP
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKR23BX103KS-LL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
S (0,001%)
Rozmiar / wymiar
0,260" x 0,092" (6,60mm x 2,34mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,325" (8,25mm)