CKR05BX101KMV jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
KEMET
Ilustracja dla CKR05BX101KMV jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR05BX101KMV
Numer produktu DigiKey
478-CKR05BX101KMV-ND
Producent
Numer produktu producenta
CKR05BX101KMV
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CKR05BX101KMV Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)