CKR05BX101KMTR1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
Ilustracja dla CKR05BX101KMTR1 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKR05BX101KMTR1
Numer produktu DigiKey
478-CKR05BX101KMTR1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKR05BX101KMTR1
Opis
CAP CER RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne BX Promieniowe
Modele EDA/CAD
CKR05BX101KMTR1 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Częstość uszkodzeń
M (1%)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,190" x 0,090" (4,83mm x 2,29mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)