CDR35BX224AKUR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1825 (4564 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDR35BX224AKUR
Numer produktu DigiKey
478-CDR35BX224AKUR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CDR35BX224AKUR
Opis
CAP CER SMP MLC HI-REL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDR35BX224AKUR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)