CDR35BX224AKWR\500
Numer produktu DigiKey
478-CDR35BX224AKWR\500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CDR35BX224AKWR\500
Opis
SMP MLC HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne BX 1825 (4564 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstość uszkodzeń
R (0,01%)
Obudowa / skrzynia
1825 (4564 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,252" (4,50mm x 6,40mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,059" (1,50mm)