CB018D0103JBA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10000 pF Kondensatory warstwowe 40V 63V Polisiarczek fenylenu (PPS), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CB018D0103JBA
Numer produktu DigiKey
CB018D0103JBA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CB018D0103JBA
Opis
CAP FILM 10000PF 5% 63VDC 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CB018D0103JBA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,063" (3,30mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,045" (1,15mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V