CB017D0103JBA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(etyleno-naftalen) (PEN), metalizowany - w stosach 1206 (3216 metryczne)