AU031C103MA76N jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AU031C103MA76N
Numer produktu DigiKey
AU031C103MA76N-ND
Producent
Numer produktu producenta
AU031C103MA76N
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AU031C103MA76N Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Zakończenie pozłacane
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)